top of page

MISJA 

Witamy w Big Bear Film - miejscu, gdzie marzenia stają się rzeczywistością filmową!

Jesteśmy dynamiczną firmą producencką, która nie boi się wyzwań i z pasją tworzy niezapomniane historie na ekranie. Nasza kreatywność nie zna granic, a nasze produkcje są pełne emocji i niezwykłych wizualnych doznań.

W Big Bear Film nie tylko produkujemy filmy, ale także tworzymy magiczne światy, które przenoszą widzów w niezwykłe podróże. Nie boimy się eksperymentować i szukać nowych, innowacyjnych rozwiązań, które sprawiają, że nasze filmy wyróżniają się na tle innych produkcji.

 

W Big Bear wierzymy, że film to nie tylko rozrywka, ale także potężne narzędzie do przekazywania ważnych treści i inspiracji. Dlatego angażujemy się w projekty, które mają moc zmieniać świat i poruszać społeczne tematy.

 

Jeśli szukasz partnera, który pomoże Ci zrealizować Twoje filmowe wizje, to BigBear Film jest idealnym wyborem. Razem stworzymy coś wyjątkowego, co zostanie zapamiętane.

Przyłącz się do naszej przygody i doświadcz magii kina w Big Bear Film!

LREXP-40_edited.jpg

JAK TO DZIAŁA?

01

Koncepcja i Scenariusz

Opracowanie pomysłu oraz napisanie scenariusza stanowią początkowy etap, gdzie określane są główne tematy, postaci i fabuła.

02

Preprodukcja i planowanie

03

Przygotowania przed rozpoczęciem nagrywania, obejmujące casting, wybór lokalizacji, projektowanie kostiumów i planowanie techniczne. Skrupulatne opracowanie harmonogramu, ustalanie kadrów, a także decyzje dotyczące oświetlenia i sprzętu.

Produkcja i montaż

Faza, w której materiał filmowy jest rejestrowany, z udziałem aktorów, ekipy technicznej i reżysera. Później następuje proces składania poszczególnych ujęć w spójną całość, dodawania dźwięku, efektów specjalnych i muzyki.

04

Postprodukcja

Dokładne dopracowywanie filmu, edycja dźwięku, korekcja kolorów, efekty specjalne oraz wszelkie inne poprawki i doszlifowywanie.

_DSC5709_edited.jpg
bottom of page